AlbumyCałe albumyDział News

Poznajcie soundtrack do cieszącego się dużą popularnością filmu Tamte dni, tamte noce

Na przestrzeni ostatnich dni w polskich kinach zadebiutował nowy obraz reżyserii Luca Guadagnino. Poznajcie zestaw piosenek, które znajdziemy w filmie.

Call Me by Your Name (polski tytuł Tamte dni, tamte noce) to film na podstawie książki Jamesa Ivory o tym samym tytule. Fabuła dzieje się w latach 80. we Włoszech, w których spotykają się losy nastolatka Elio Perlman i o wiele starszego Olivera.

Do filmu powstał soundtrack z utworami Johna Adamsa, Franka Glazera, Giorgio Morodera czy Alessio Baxa. Wśród nich znajdują się także trzy premierowe utwory stworzone przez Sufjana Stevensa.

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

5 Comments

  1. Ej, czy nie można poprawić tego błędu? Autorem książki jest Andre Aciman, a nie Pan Ivory, który jest autorem scenariusza. Widzę, że ktoś z komentujących też to zauważył… Trochę rzetelności dziennikarskiej by się przydało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *