AlbumyCałe albumyDział News

Posłuchaj w całości: Skubas – Brzask

Pierwszy singiel – Nie mam dla Ciebie miłości – skradł serca wielu fanów. Podobnie zresztą jak poprzedni krążek Wilczełyko, który dotarł do 26. miejsca OLiSu. Dziś premierę ma jego następca. Posłuchajcie więc, co przygotował dla nas Skubas.

Solową karierę Radosław Skubaja (znany jak Skubas, a wcześniej także Sqbass czy MC Sqbass) od muzyką zajmuje się od najmłodszych lat. Na poważnie – od 2012 roku, kiedy to ukazał się jego debiut pt. Wilczełyko. Album zebrał bardzo pozytywne recenzje, a przez wielu określany był jak powrót do prostoty i autentyczności w polskiej muzyce rockowej. Przyniósł muzykowi dwie nominacje do Fryderyków: w kategorii Debiut Roku oraz Utwór Roku (Linoskoczek). Wydano dwa single, z których Linoskoczek zajął 3. miejsce na Liście Przebojów Programu Trzeciego, z kolei Nie pytaj dopiero 29. Artysta występował na takich festiwalach jak: SoundCity w Liverpoolu, Open’er Festival, Malta Festivalu czy w Jarocinie.

Dziś Skubas wydał swój drugi krążek. Brzask promuje ciepło przyjęty singiel Nie mam dla ciebie miłości. Oprócz niego na płycie znalazło się 9 premierowych kompozycji. Posłuchać możecie ich m.in. za pośrednictwem Spotify czy Deezer.

Tags
Show More

Filip Wiącek

Zwyczajny, 15-letni nastolatek zafascynowany muzyką każdego rodzaju: od popu, przez soul, aż do muzyki metalowej. Nie toleruje jedynie hip hopu oraz disco polo. Oprócz muzyką interesuje się także filmami.

Podobne artykuły

1 thought on “Posłuchaj w całości: Skubas – Brzask”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close