Na dzisiaj proponujemy Wam najnowsze wydawnictwa od Caro Emerald, Lady Antebellum, She & Him oraz Roda Stewarta. Miłego słuchania!

Caro Emerald – The Shocking Miss Emerald

The Shocking Miss Emerald to drugi album Caro. Promował go do tej pory jeden singiel a mianowicie Tnagled Up. Krążek zawiera 14 utworów.

[one_half last="last"][/su_column]

Lady Antebellum - Golden

Golden to czwarty album w dyskografii Lady Antebellum. Krążek zawiera 12 kompozycji i promowały go dwa single tj. Downtown oraz Goodbay Town, który był singlem promocyjnym dla fanów, którzy zdecydowali się na pre-order. 13 maja stanie się oficjalnym singlem promującym album. Pierwszy z nich dotarł do drugiego miejsca zestawienia Hot Country Songs oraz pierwszego miejsca US Country Airplay.

[one_half last="last"][/su_column]

She & Him - Volume 3

Volume 3 to czwarty, studyjny album w muzycznym dorobku duetu She & Him. Album to zbiór 11 autorskich kompozycji oraz trzy covery. Krążek promował singiel Never Wanted Your Love. W skład kolaboracji She & Him wchodzi aktorka Zooey Deschanel oraz M. Ward. 

[one_half last="last"][/su_column]

Rod Stewart – Time

Time to 27 album w dyskografii Roda Stewarta. Krążek w podstawowej wersji zawiera 12 kompozycji natomiast w wersji deluxe dodatkowe 3 numery. W europie promował go singiel It' Over, w Ameryce z kolei She Makes Me Happy, który dotarł do 16. miejsca zestawienia Billboard Adult Contemporary. Oba single doczekały się teledysków, których reżyserem był Cameron Duddy.

[one_half last="last"][/su_column]

Marta Mrowiec
Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.
Poprzedni artykułNowy singiel: Stromae – Papaoutai
Następny artykułTydzień z Eurowizją – Głosowanie polityczne i sąsiedzkie na Eurowizji