Dział NewsWydawnictwa książkowe

Polska biografia zespołu System of a DownJuż niedługo na rynku pojawi się biografia amerykańskiego zespołu rockowego System of a Down. Jej autorem jest polski dziennikarz Bartek Koziczyński.

9 czerwca nakładem wydawnictwa In Rock ukaże się polska biografia amerykańskiej grupy rockowej System of a Down, zatytułowana Hipnotyczny krzyk. Książka została napisana przez dziennikarza – Bartka Koziczyńskiego, który związany jest z miesięcznikiem Teraz Rock oraz radiową Czwórką. Autor w publikacji udokumentował losy zespołu od początku kariery po jego rozpad i ich powrót po latach.

Wcześniej Bartek Koziczyński napisał książki na temat innych amerykańskich zespołów rockowych: Red Hot Chili Peppers (Kalifornizacja) i Tool (Parabola).

Formacja System of a Down 17 czerwca wystąpi w Polsce w krakowskiej Tauron Arenie w ramach drugiego dnia Impact Festival 2017.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.