Dział News Albumy Nowy singiel: Marta Podulka - Słony

Nowy singiel: Marta Podulka – Słony

Wokalistka szerszej publiczności dała się poznać za sprawą programu Mam Talent. Jej debiutancki krążek ukazał się w 2015 roku, z którego właśnie wybrała kolejny singiel promujący wydawnictwo.

Marta Podulka wzięła udział w IV edycji programu Mam Talent, w którym zajęła 3 miejsce. Szybko po nim zaprezentowała słuchaczom piosenkę Nieodkryty ląd, która podbiła wakacyjne listy przebojów. Jednak na jej debiutancki krążek fani musieli długo poczekać. Dopiero zmiana wytwórni zaowocowała pierwszym albumem w karierze artystki. Za pośrednictwem Sony Music Polska, 30 października 2015 roku na rynku muzycznym ukazała się płyta Nie przeszkadzać.

Wydawnictwo zapowiadały single Nie przeszkadzać oraz Jest pięknieMarta Podulka na kolejny, promujący płytę utwór wybrała piosenkę Słony. Jak mówi sama artystka jest to jeden z jej ulubionych i najważniejszych utworów na całej płycie.

 

Łukasz Tworzewski
Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Popularne