Dział News P!nk wystąpi w Polsce - znamy datę, miejsce i ceny biletów!

P!nk wystąpi w Polsce – znamy datę, miejsce i ceny biletów!

Na tę wiadomość czekały tysiące fanów. P!nk oficjalnie potwierdziła, że w przyszłe wakacje odwiedzi Europę, a w tym również Polskę.

Na profilu amerykańskiej wokalistki P!nk pojawił się kilka dni temu krótki filmik zapowiadający wakacyjną trasę koncertową. W przyszłym roku artystka odwiedzi Europę i będzie w niej promować swoją najnowszą płytę zatytułowaną Beautiful Trauma

Najważniejszą wiadomością dla polskich fanów jest jednak fakt, że nie będę się oni musieli wybierać do innego kraju, aby zobaczyć P!nk. Wokalistka wystąpi bowiem również w Warszawie.

Dziś wiemy już, że artystka wystąpi 20 lipca na PGE Narodowym. U jej boku wystąpią Vance Joy oraz Kidcuput. Bilety w cenie od 220 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 22 października od 10.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż fanowska wystartuje w środę, 17 października o 9.00 i potrwa do czwartku, 18 października do 9.00. Przedsprzedaż CITI ruszy w czwartek, 18 października o 9.00 i zakończy się w poniedziałek, 22 października o 9.00. Szczegóły na
https://www.online.citibank.pl/citispecials/przedsprzedaz.html
Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl potrwa od piątku, 19 października od 9.00 do poniedziałku, 22 października do 9.00.

Dostępne będą również Pakiety VIP & Hospitality.
Szczegóły na http://www.pinkspage.com i https://www.livenation.pl/

Dariusz Kozera
Dariusz Kozera
Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.