Dział WideoTeledyski

P!nk wspiera UNICEF i publikuje nowy teledysk

Wczoraj P!nk wykonała Wild Hearts Can’t Be Broken podczas Grammy, a dzisiaj prezentuje teledysk do piosenki. Wokalistka prostym, lecz wymownym klipem, zachęca do wsparcia organizacji UNICEF.

P!nk była jednym z artystów, którzy uświetnili wczorajszą galę rozdania nagród Grammy. I choć nie otrzymała nagrody, to dała poruszający występ z piosenką Wild Hearts Can’t Be Broken.

Dzisiaj niespodziewanie do sieci trafił teledysk do utworu, w którym możemy zobaczyć artystkę w czarno-białych barwach, trzymającą na rękach małą dziewczynkę. Piosenkarka chce tym samym zachęcić fanów do przekazania darowizny na rzecz UNICEF-u, organizacji humanitarnej wspierającej dzieci.

Nagranie Wild Hearts Can’t Be Broken pochodzi z siódmego albumu studyjnego P!nk – Beautiful Trauma, który ukazał się w październiku ubiegłego roku.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *