Dział News Albumy Piotr Zioła wybrał nowy singiel z albumu Revolving Door

Piotr Zioła wybrał nowy singiel z albumu Revolving Door

Piotr Zioła nie zwalnia tempa promocji debiutanckiego krążka. Po singlu W ciemno artysta wybrał kolejny oficjalny singiel. Sprawdźcie na jaką piosenkę postawił Piotr.

Piotr Zioła dał się poznać za sprawą niezwykłej wrażliwości oraz charakterystycznego, dojrzałego wokalu. 22 kwietnia polski rynek muzyczny wzbogacił się o jego debiutancki krążek zatytułowany Revolving Door. Za dystrybucję i promocję albumu odpowiedzialna jest wytwórnia Warner Music Poland. Na trackliście obfitującej w 12 kompozycji możemy znaleźć między innymi duet z Natalią Przybysz.

Jeszcze przed premierą płyty mogliśmy posłuchać takich utworów jak: Safari, Podobny czy W ciemno. Kolejnym singlem została piosenka Django. Oficjalna premiera odbyła się 9 czerwca na antenie Radiowej Trójki.

Łukasz Tworzewski
Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Najpopularniejsze (48h)