Dział Wideo Nowy teledysk: Piotr Zioła - Podobny

Nowy teledysk: Piotr Zioła – Podobny

Podobny to pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album Piotra Zioły, który ukaże się wiosną 2016 nakładem Warner Music Poland.

Piotr Zioła to młody i utalentowany artysta, który niedawno podpisał kontrakt z wytwórnią Warner Music Poland. Wiosną Piotr wystąpił na prestiżowej imprezie Spring Break Showcase Festival & Conference w Poznaniu, a od kilku miesięcy pracuje nad swoją debiutancką płytą, której ostateczne szlify nadadzą Marcin Bors i Jurek Zagórski.

Krążek będzie utrzymany w klimacie tradycyjnej amerykańskiej muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. Do współpracy przy projekcie Piotr zaprosił m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Premiera płyty zaplanowana jest na wiosnę 2016r.

Tymczasem możemy zobaczyć klip, który powstał do pierwszego singla. Autorką słów jest Gaba Kulka, a muzyki Piotr i Grzegorz Zioła. Wokal Piotrka można usłyszeć w piosence Przyjmij brak zespołu Rysy. W utworze gościnnie wystąpił razem z Justyną Święs z zespołu The Dumplings.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.