Bitwa na głosyDział NewsProgramy muzyczne w TV

Piotr Rubik opuścił Bitwę na głosy!



We wczorajszym odcinku Bitwy na głosy pozostała czwórka drużyn wykonała po dwa utwory. Walka toczyła się o miejsce na podium. Za trzy tygodnie finał.

Odcinek podzielono na dwie rundy – polską oraz zagraniczną. W polskiej rundzie drużyna Ewy Farnej wykonała jej utwór – Bez łez, Piotr Rubik zmierzył się ze Szklaną pogodą Małgorzaty Ostrowskiej (która siedziała na widowni). Liber z drużyną najpierw wybrał się na koncert Kombii, po czym w programie wykonali ich utwór – Nasze Randez Vous. I na koniec tej rundy, Andrzej Piaseczny i jego drużyna wykonali przebój lata – Tak blisko – razem z jego autorem, Rafałem Brzozowskim (który był podopiecznym Piaska w The Voice of Poland).

W drugiej rundzie Farna zmierzyła się z Bring Me to Life Evanescence, Rubik zaryzykował i postawił na hiszpańskie Addicted to You Shakiry. Liber natomiast zaproponował swojej drużynie Simply the Best Tiny Turner, a na koniec Piasek i jego drużyna wykonali I Still Haven’t Found What I’m Looking For zespołu U2.

Po pierwszej rundzie wygrywał Rubik, a na drugim miejscu był Liber. Przy ogłaszaniu ostatecznych wyników, podano jedynie zwycięzcę – był to Piasek, oraz przegranego – był to Piotr Rubik.

W sumie Rubik i tak daleko zaszedł, obstawiałem, że odpadnie w 2-3 odcinku.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.