Programy muzyczne w TV Bitwa na głosy Piotr Rubik opuścił Bitwę na głosy!

Piotr Rubik opuścił Bitwę na głosy!

We wczorajszym odcinku Bitwy na głosy pozostała czwórka drużyn wykonała po dwa utwory. Walka toczyła się o miejsce na podium. Za trzy tygodnie finał.

Odcinek podzielono na dwie rundy – polską oraz zagraniczną. W polskiej rundzie drużyna Ewy Farnej wykonała jej utwór – Bez łez, Piotr Rubik zmierzył się ze Szklaną pogodą Małgorzaty Ostrowskiej (która siedziała na widowni). Liber z drużyną najpierw wybrał się na koncert Kombii, po czym w programie wykonali ich utwór – Nasze Randez Vous. I na koniec tej rundy, Andrzej Piaseczny i jego drużyna wykonali przebój lata – Tak blisko – razem z jego autorem, Rafałem Brzozowskim (który był podopiecznym Piaska w The Voice of Poland).

W drugiej rundzie Farna zmierzyła się z Bring Me to Life Evanescence, Rubik zaryzykował i postawił na hiszpańskie Addicted to You Shakiry. Liber natomiast zaproponował swojej drużynie Simply the Best Tiny Turner, a na koniec Piasek i jego drużyna wykonali I Still Haven’t Found What I’m Looking For zespołu U2.

Po pierwszej rundzie wygrywał Rubik, a na drugim miejscu był Liber. Przy ogłaszaniu ostatecznych wyników, podano jedynie zwycięzcę – był to Piasek, oraz przegranego – był to Piotr Rubik.

W sumie Rubik i tak daleko zaszedł, obstawiałem, że odpadnie w 2-3 odcinku.

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.