W miniony czwartek P!nk zaprezentowała nowy singiel, który jest pierwszym zwiastunem płyty Beautiful Trauma. Już teraz możemy zobaczyć nagrany na jego potrzeby teledysk.

Na Instagramowym profilu piosenkarki pojawiło się zdjęcie, przy którym P!nk dopisała swój komentarz – WHAT ABOUT US 8/10/17. Była to zapowiedź najnowszej piosenki artystki, która ukazała się 10 sierpnia. Niecały tydzień później artystka opublikowała stworzony na potrzeby utworu klip.

Singiel znajdzie się na najnowszej płycie wokalistki zatytułowanej Beautiful Trauma, która zakończy jej kilkuletnią przerwę. Jest to również pierwsza piosenka od wydanego rok temu Just Like Fire, kawałka który stworzony został specjalnie na potrzeby filmu Alice Through the Looking Glass.

Ostatni album P!nk The Truth About Love pojawił się w 2012 roku i zawierał takie utwory jak Just Give Me a Reason czy Try.

Artystka zdecydowała się na opublikowanie również remixów najnowszego singla. What About Us – The Remixes to zestawienie różnych wersji piosenki, gdzie słyszymy ją w wykonaniu m.in. Cash, Cash, Madison Mars czy Pink Panda.