Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor USA

Pierwszy odcinek na żywo X Factora USA i już pierwsza wpadkaX Factor USA od samego początku nie radzi sobie zbyt dobrze. Najpierw spadająca oglądalność i przegrana z The Voice w kolejnych sezonach. Później zwycięzcy, którzy nie odnoszą żadnych sukcesów. A teraz wielka wpadka już w pierwszym odcinku na żywo…

Wczoraj miejsce miał pierwszy odcinek na żywo programu X Factor USA – sezon trzeci. Dwunastu uczestników zaśpiewało utwory z wielkiej wytwórni Motown. Po występach był krótki przegląd tego, kto i co zaśpiewał wraz z numerami do głosowania. Okazuje się, że było w nich mnóstwo błędów i głosy oddane na danego uczestnika szły na innego. Wszystko zostało pomieszane.

W związku z tym, dzisiaj obędzie się odcinek na żywo, gdzie wszyscy uczestnicy wykonają swoje SAVE ME piosenki. Co tydzień każdy z uczestników przygotowuje piosenkę na odcinek oraz Save Me Song, czyli w razie, gdy znajdą się w dwójce z najmniejszą ilością głosów, muszą śpiewać. Potem jury wybiera z tej dwójki jedną osobę, która zostaje. Dzisiaj w odcinku na żywo cała dwunastka będzie musiała zaśpiewać Save Me Song i na tej podstawie widzowie będą mieli 15 minut głosowania i ktoś odpadnie.

Warto też dodać, że zupełnie przypadkiem (albo i nie?) dziś również na żywo podane zostaną wyniki programu The Voice, gdzie z pięcioosobowych drużyn czwórki jurorów zostaną trzyosobowe, dwie osoby odpadną.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

12 Comments

  1. podobna sytuacja miała miejsce u nas w Bitwie na głosy gdzie głosy z sms’ów wysyłane na drużynę Beaty Kozidrak nie szły na jej konto ale na konto innej gwiazdy. W konsekwencji Beata i jej zespół odpadli z programu :/

   1. Nie rozumiem, powinni w tej ‚Bitwie na głosy’ zrobić jakąś dogrywkę, skoro zauważyli swój błąd. Nie oglądałam, ale wynika z tego, że niesłusznie odpadł zespół Beaty.

     1. Nie oglądam namiętnie tych programów, po prostu na stronach internetowych, które przeglądam ta sprawa odbiła się niewielkim echem, po prostu pisali o tym między innymi na onecie.

     2. Mnie takie informacje omijają puki tutaj się nie znajdą. To jedyna strona którą tak namiętnie przeglądam :)

   2. Cóż poziom naszych programów nie przestaje mnie zadziwiać. Daliśmy ciała… trudno, widz to tylko głupia masa.

 1. Pewnie wszystko ustawiane, bo jak można czegoś takiego nie sprawdzić? Program idzie na żywo i nie mogą sobie pozwolić na taką wpadkę, ale myślę, że liczyli na trochę szumu. Ten program nie radzi sobie za dobrze.

 2. Wg mnie wszystko jest ustawione aby tylko wywołać duży szum wokół programu i aby podnieść oglądalność, ale wg mnie takie zagrywki nie mogą mieć miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.