Dział News Pierwsze ogłoszenia Off Festivalu 2019 za nami

Pierwsze ogłoszenia Off Festivalu 2019 za nami

Poznaliśmy pierwsze szczegóły odnośnie kolejnej edycji Off Festivalu. Sprawdźcie!

W ostatnim wydaniu audycji Aksamit na antenie Programu 3. Polskiego Radia mieliśmy okazję poznać pierwsze ogłoszenia dotyczące przyszłorocznej edycji Off Festivalu. Audycja rozpoczęła się jak zwykle punktualnie o 19:05, a prowadząca Anna Gacek tradycyjnie przywitała nas swoim ciepłym głosem. 

Podczas audycji poznaliśmy termin Off Festivalu 2019, który wyznaczono na dni: od 2 do 4 sierpnia. W przyszłym roku wydarzenie ponownie zawita do Katowic.

Artur Rojek wyjawił również pierwsze nazwiska wykonawców, którzy wystąpią podczas imprezy. Są nimi:

Daughters
The Gaslamp Killer
The Comet is Coming
Perfect Son
Lebanon Hanover
Boogarins
Bamba Pana & Makaveli

OFF Festival to festiwal muzyczny o charakterze cyklicznym, obejmujący szeroko rozumianą muzykę alternatywną. Pierwsza edycja odbyła się w dniach 18-20 sierpnia 2006 w Mysłowicach. Od roku 2010 festiwal odbywa się w Katowicach.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne