Programy muzyczne w TV Bitwa na głosy Drużyna Andrzeja Piasecznego wygrała trzecią edycję Bitwy na głosy

Drużyna Andrzeja Piasecznego wygrała trzecią edycję Bitwy na głosy

Zupełnie tak jak się spodziewano, zwycięzcą trzeciej edycji Bitwy na głosy została drużyna Andrzeja Piasecznego reprezentująca Kielce. W finale pokonali oni drużynę z Sosnowca prowadzoną przez Ewę Farną. Główna nagroda, czek na 100 tysięcy złotych, powędruje do Domu Pomocy Społecznej w Mnichowie.

Na sam początek dwie rywalizujące o zwycięstwo drużyny wykonały Another Brick in the Wall zespołu Pink Floyd. Potem rozpoczęła się rywalizacja. Na pierwszy ogień poszła drużyna Farnej, która wykonała utwór This World Selah Sue. Komentarze ekspertów były następujące:

  • Pokazujecie, że jesteście grupą i że zasługujecie na finał. Gratulacje – komentowała Kasia Zielińska.
  • W ogóle nie zasługujecie na finał. Zasługujecie na wygraną – żartowała Alicja Węgorzewska.
  • Mniej znaczy więcej. Doskonale podane zwrotki, na spokojnie, nie wykrzyczane – mówił Titus.
  • Perfekcyjne, sensacyjne wykonanie – podsumował Wojciech Jagielski.

Natomiast kielecka drużyna Piasecznego zaprezentowała Na językach Kayah. Trenerzy znów byli przychylni:

  • – Świetnie, logicznie poprowadzony tekst – mówiła Alicja Węgorzewska.
  • – Jesteście na językach całej Polski i każdy odcinek traktowaliście jak finał i to widać – chwaliła Kasia Zielińska.
  • – Dziś wydaje mi się, że Doda mogłaby ci czyścić buty – komplementował Dominikę Bałazińską Wojciech Jagielski.
  • – Nieźle, dobrze, odpowiednio, fajnie, doskonale. Słuchać tutaj sznyt Andrzeja, czyli delikatnie i z klasą – zakończył Titus.

Między dwoma rundami mieliśmy przerywniki w postaci występów drużyn, które wcześniej opuściły program. Zaczęła warszawska drużyna Roberta Gawlińskiego, która zaprezentowała Stayin’ Alive Bee Gees. Jula i jej drużyna z Łomży wykonała Sacrum Mezo i Kasi Wilk, a dołączył do nich sam Mezo. A Beata Kozidrak ze swoją lublinska drużyną wykonała Viva Forever Spice Girls. Po pierwszej rundzie w głosowaniu publiczności prowadził Piaseczny.

W drugiej rundzie zespół Farnej wykonał Całuj mnie Pawła Kukiza i Piersi. Natomiast ekipa Piasecznego postawiła na I Wanna Know What Love Is, w oryginale Foreigner, ale znane również z wersji Mariah Carey. Potem znów zaprezentowały się pozostałe ekipy, które wcześniej odpadły. Liber i jego zespół wykonali It’s Raining Men Geri Halliwell, Piotr Rubik zaproponował swoim podopiecznym swój utwór – Psalm dla Ciebie, i w końcu Tomson i Baron perfekcyjnie wykonali Show Must Go On Queen.

Ostatecznie, różnicą głosów 56% do 44% program wygrała kielecka ekipa Andrzeja Piasecznego.

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.