Dział News Albumy Pia Mia coveruje Kaskade'a

Pia Mia coveruje Kaskade’a

Pia Mia postanowiła zaprezentować się swoim fanom w piosence innego muzyka. Wybrała do tego utwór z repertuaru amerykańskiego DJ-a Kaskade’a. Cover ten możecie usłyszeć na naszej stronie.

Pia Mia przedstawiła cover piosenki Disarm You. W produkcję utworu zaangażowani byli Nathaniel Motte i Late Night Alumni & Kaskade. Nagranie pochodzi z dziewiątego, ostatniego jak dotąd, albumu Kaskade’a – Automatic. Krążek swoją premierę miał we wrześniu 2015 roku.

Pochodząca z podległej Stanom Zjednoczonym wyspy – Guamu, Pia Mia, popularność zdobyła w 2015 roku dzięki utworowi Do It Again, w którym gościnnie wystąpili Chris Brown i Tyga. Artystka ma na swoim koncie jeden wydany album – pochodzący z 2014 roku krążek The Gift.

Piotr Korpalski
Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Entuzjasta współczesnej polskiej muzyki w wydaniu pozamainstreamowym. Cały czas poszukuje jednak nowych inspiracji, które pozwolą mu się rozwinąć. Zdystansowany i uważny obserwator, a nade wszystko dobry słuchacz.

Popularne