AlbumyCałe albumyDział News

Phillip Phillips – Collateral [ODSŁUCH]

Zwycięzca jedenastej edycji amerykańskiego Idola – Phillip Phillips – nagrał swój trzeci longplay. Premiera właśnie dziś!

Kiedy Phillip Phillips w 2012 roku wygrał jedenastą odsłonę programu American Idol z dnia na dzień zdobył ogromną popularność. Jego debiutancki singiel, wydany tuż po zakończeniu show, noszący tytuł Home, osiągnął bardzo wysoką sprzedaż w USA i pokrył się poczwórną platyną. Piosenka znalazła się na jego pierwszym longplayu – The World from the Side of the Moon, który również nie przeszedł bez echa.

19 stycznia artysta zaprezentował szerszej publiczności swój trzeci krążek, który nosi tytuł Collateral. Znalazło się na nim 12 kompozycji. Do tej pory wydawnictwo promowały dwa single – Miles i Magnetic. Album ukazał się za pośrednictwem wytwórni Interscope.

Tracklista:

 1. Magnetic
 2. Part of My Plan
 3. My Name
 4. I Dare You
 5. Sand Castles
 6. Don’t Tell Me
 7. Miles
 8. Dance With Me
 9. Love Junkie
 10. Her Mystery
 11. What Will Become of Us
 12. Into the Wild
Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *