Znalezione obrazy dla zapytania Scarlett Johansson 2018

Pete Yorn we wspólnym projekcie ze Scarlett Johansson. Właśnie zaprezentowano Ep-kę duetu.

Prawie 9 lat po wydaniu EP-ki Break Up nagranej przez Pete Yorn i Scarlett Johansson opublikowano jej następczynie. Wydanie nowego materiału zostało ogłoszone wyraz z dniem opublikowania teledysku do singla pt. Bad Dreams. 1 czerwca mogliśmy usłyszeć w całości najnowszy projekt duetu zatytułowany Alone. EP-ka składa się z sześciu piosenek, jedna z nich to remix utworu Tomorrow Pete Yorna, który ukazał się na jego albumie ArrangingTime w 2016 roku.

Pete Yorn to amerykański wokalista I gitarzystka rockowy, który zyskał sławę po debiutanckim krążku Musicforthemorningafter z 2001 roku.

Scarlett Johansson w zajmuje się głównie aktorstwem jednak udziela się również jako wokalistka. W 2008 roku ukazał się jej debiutancki album Anywhere I LayMyHead składający się z wersów utworu utworów Toma Waitsa i jednego autorskiego utworu. W lutym 2015 roku założyła grupę The Singles.

Poprzedni artykuł„Chciałbym podziękować Polakom, dlatego „Trust Me” nakręcę w Warszawie” – autor hitu „Tired Bones”, L.B. One, zdradza swoje najnowsze plany
Następny artykułNowy singiel: Dawid Podsiadło – Małomiasteczkowy