All About MusicUtwór Tygodnia

Timberlake wciąż na drugim miejscu, a Nykiel powraca na podium. Wygrywa jednak Lorde. „Perfect Places” Utworem Tygodnia po raz drugi

"Feels" Calvina Harrisa i przyjaciół Złotym Utworem All About Music

Justin Timberlake wciąż na drugim miejscu, a Natalia Nykiel powraca na podium. Wygrywa jednak Lorde. „Perfect Places” Utworem Tygodnia po raz drugi .”Feels” Calvina Harrisa i przyjaciół Złotym Utworem All About Music.

Złoty Utwór Calvina Harrisa

Feels pochodzi z albumu Calvina HarrisaFunk Wav Bounces Vol. 1. To czwarty singiel z tego wydawnictwa, a gościnnie udzielają się w nim Katy Perry, Pharrell Williams i Big Sean. Piosenka była hitem w Europie, a w USA dotarła do 20 miejsca Billboard Hot 100.

Feels to 46. Złoty Utwór na All About Music.

Tym samym mamy już 45. Złoty Utwór All About Music.

Tegotygodniowe zestawienie

Lorde awansje z miejsca szóstego na sam szczyt. To jej drugie zwycięstwo z tą piosenką. Jest to również 24. tydzień na liście, zatem za tydzień Perfect Places zostanie drugim Złotym Utworem All About Music. Justin Timberlake po debiucie na miejscu drugim w ubiegłym tygodniu utrzymuje to miejsce. Na trzecie awansuje Natalia Nykiel z Total Błękitem. To powrót na podium.

Spory awans notuje Ed Sheeran – z 12. na 4. oraz Thirty Seconds to Mars – z 20. na 10. Mikromusic spada z 1. na 5., a Hey z 5. na 6. Spada również Imagine Dragons z 3. na 9.

Bardzo słaby debiut notuje Bruno Mars i Cardi B Finesse Remix startuje z miejsca 20.

Oprócz Calvina Harrisa, zestawienie opuszcza Kelly Clarkson, która spędziła trzy tygodnie na miejscach 11-20. Z poczekalni awansuje Lao Che.

 

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *