Dział News Albumy Nowy teledysk: Pectus & Urszula Dudziak - Nowy Jork, jazz i styl

Nowy teledysk: Pectus & Urszula Dudziak – Nowy Jork, jazz i styl

Nie od dziś wiemy, że grupa Pectus świętuje 10-lecie swojego istnienia i z tej okazji nagrał wyjątkową płytę. Premiera już w piątek, lecz teraz mamy okazję poznać pierwszy utwór pochodzący z tego wydawnictwa.

Ten rok jest dla braci Szczepanik dość wyjątkowy, bowiem utworzony przez nich zespół Pectus świętuje swoje 10-lecie. By ten fakt uczcić, postanowiono stworzyć płytę absolutnie wyjątkową, bowiem zawierającą same duety. Sam tytuł Kobiety jest dość wymowny, a jego premierę zapowiedziano finalnie na 13 listopada 2015 roku.

Do projektu zaproszono 10 wokalistek, które niewątpliwie miały wpływ na polską scenę muzyczną w ciągu ostatnich dekad. Nie będą to jednak covery, a autorskie kompozycje napisane specjalnie na tą okazję przez Tomasza Szczepanika.

Właśnie do sieci trafił pierwszy zwiastun tej płyty. Singiel Nowy Jork, jazz i styl miał swoją premierę wraz z teledyskiem 14 października. Animowaną wersję zaprezentowano 11 listopada. W utworze możemy usłyszeć Urszulę Dudziak.

 

Beata Prętnickahttp://mojemuzykowanie.blog.pl
Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Najpopularniejsze (48h)