Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Paul Kalkbrenner zapowiada drugi koncert w Polsce

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Paula Kalkbrennera, którym nie udało się zakupić biletów na sobotni (17.06.) koncert artysty. Otóż muzyk ogłosił drugi występ, który odbędzie się dzień wcześniej. Poznajcie szczegóły wydarzenia na naszej stronie.

Paul Kalkbrenner powróci do Polski już 16 czerwca 2017 r. Artysta zagra dla fanów w Hali Wysokich Napięć warszawskiego Instytutu Energetyki, który mieści się przy ulicy Mory 8 w Warszawie. Bilety trafią do sprzedaży w piątek (21.04.) od godz. 10:00 na biletomat.pl i w poniedziałek, również od 10:00 na: ekobilet.pl, biletomat.pl, ticketpro.pl i biletin.pl.

Będzie to pierwszy klubowy koncert Paula Kalkbrennera podczas którego usłyszymy największe przeboje artysty ze ścieżki dźwiękowej Berlin Calling oraz innych solowych albumów.

Przypomnijmy, że sobotni (17.06.2017 r.) koncert, który został objęty w ramach trasy koncertowej Back To The Future, wyprzedał się w 3 dni. Dlatego zachęcamy wszystkich chętnych do zakupu biletu na nowo ogłoszony występ.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close