Dział WideoTeledyski

Patrycja Markowska zaprezentowała teledysk do najnowszego utworu

Patrycja Markowska zaprezentowała teledysk do swojego najnowszego utworu. Premierowy klip został nakręcony za kulisami sesji zdjęciowej do kalendarza Dżentelmeni 2015.

Premiera najnowszej piosenki Patrycji Markowskiej odbyła się 17 grudnia na antenie Radia ZET. Muzykę do Nawigacji skomponował Jerzy Runowski, natomiast słowa napisali wspólnie Patrycja Markowska i Rafał Sędek. Dwa dni później, 19 grudnia, ukazał się do niej teledysk, w którym obok samej wokalistki, będącej jednocześnie reżyserką klipu, wystąpił m.in. Grzegorz Markowski. Obraz powstał na planie sesji zdjęciowej do kalendarza Dżentelmeni 2015 i pokazuje całe przedsięwzięcie od strony technicznej.

Oto, co o premierowym teledysku powiedziała w programie Dzień Dobry TVN sama Patrycja Markowska:

Powstał najpiękniejszy teledysk świata, ponieważ jego szkieletem jest praca nad kalendarzem Dżentelmeni.

Wśród osób, które możemy oglądać w klipie, znaleźli się m.in. Justyna SteczkowskaJan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Andrzej Piaseczny oraz Igor Herbut.

Tags
Show More


Related Articles

One Comment

  1. Cudowna piosenka! ♥ Bardzo przyjemne i pozytywne dźwięki. Wpada w ucho od pierwszego usłyszenia. Można zamknąć oczy i po prostu chłonąć dźwięki…. :) Mi „Nawigacja” nieco przypomina mi piosenki twórczości Kasi Popowskiej, ale jest bardziej lekka. Nie mogę doczekać się teledysku. :)
    Bardzo fajny i mimo, że prosty, to pomysłowy teledysk! :D Jest taki naturalny, na luzie, beż żadnej presji, dzięki temu przyjemnie się go ogląda. Idealnie współgra z piosenką! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *