Dział News Patrycja Markowska i goście zapraszają na koncerty

Patrycja Markowska i goście zapraszają na koncerty

Już za tydzień, w katowickim Spodku odbędzie się pierwszy z trzech koncertów wchodzących w skład wyjątkowej trasy Patrycji Markowskiej. Trasy wyjątkowej, ponieważ gośćmi artystki będą m.in. Grzegorz Markowski i Artur Gadowski.

Zbliżająca się wielkimi krokami Rockowa Atmasfera z Patrycją Markowską to kontynuacja znakomicie przyjętego koncertu, który odbył się dokładnie rok temu na warszawskim Torwarze. Z artystką wystąpili wówczas wyjątkowi goście: Grzegorz Markowski (Perfect), Artur Gadowski (IRA), a także Sebastian Piekarek i Piotr Konca (gitarzyści z zespołu IRA). Dla wszystkich fanów Patrycji Markowskiej oraz zaproszonych gości mamy świetne informacje – kolejne koncerty z tej trasy odbędą się jeszcze w tym miesiącu.

Patrycja Markowska i goście wystąpią w styczniu br. w trzech dużych miastach: Katowicach (18.01), Gdańsku (19.01) i Krakowie (26.01). Na każdym z koncertów nie zabraknie największych przebojów wokalistki, najnowszych piosenek z albumu Krótka płyta o miłości, a także duetów z zaproszonymi gośćmi. Niewykluczone zatem, że usłyszymy najnowszy singiel Patrycji Markowskiej i Grzegorza Markowskiego z ich nadchodzącej płyty, a także Ocean – wspólny przebój Patrycji i Artura Gadowskiego.

  • 18.01.2019 – Katowice – Spodek
  • 19.01.2019 – Gdańsk – Ergo Arena
  • 26.01.2019 – Kraków – Tauron Arena

Bilety na koncerty Rockowa Atmasfera z Patrycją Markowską do nabycia na stronie organizatora i za pośrednictwem internetowych systemów sprzedaży biletów. Zapraszamy!

Popularne