Bitwa na głosyDział NewsProgramy muzyczne w TV

Oto pełna lista gwiazd trzeciej edycji Bitwy na głosy!Wcześniej informowałem, że w trzeciej edycji programu Bitwa na głosy, planowanej na wrzesień 2012, na pewno pojawi się dwoje członków zespołu Afromental, Andrzej Piaseczny, Robert Gawliński oraz Liber. Teraz mamy pełną listę gwiazd, które na 99% pojawią się w programie. 

Owe gwiazdy to:

  1. Andrzej Piaseczny – Kielce -> na 100%
  2. Beata Kozidrak – Lublin -> na 100%
  3. Robert Gawliński – Warszawa -> na 100%
  4. Afromental (Tomson i Baron) – Olsztyn -> na 100%
  5. Liber – Oborniki -> na 100%
  6. Dominika Gawęda – Bielsko Biała
  7. Jula – Łomża
  8. Piotr Rubik – Warszawa

Wciąż prowadzone są rozmowy negocjacyjne z Gawędą, Julą i Rubikiem, a na ich miejsce ‚wskoczyć’ mogą Marika, Reni Jusis oraz Krzysztof Krawczyk – to jednak póki co plotki.

A 25 lipca w najbliższą środę w Warszawie w Centrum Artystycznym “Sen Pszczoły” przy ul. Inżynierskiej 3 od 10:00 odbędzie się casting do zespołu Roberta Gawlińskiego. Natomiast na Facebooku Bajmu potwierdzono udział Beaty Kozidrak.

Tomson i Baron z Afromentalu przeprowadzili już casting w Olsztynie, co ciekawe w ich drużynie znalazła się Monika Urlik, uczestniczka programu The Voice of Poland (drużyna Nergala).

Natomiast 13 sierpnia na antenie TVP2 będzie miała premiera teledysku promującego nadchodzącą edycję programu, w której wezmą udział wszystkie gwiazdy tej edycji. W pierwszej gwiazdy wcieliły się w rolę „Gladiatorów”, w drugiej w „Gigantów”.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.