Programy muzyczne w TV Bitwa na głosy Oto pełna lista gwiazd trzeciej edycji Bitwy na głosy!

Oto pełna lista gwiazd trzeciej edycji Bitwy na głosy!

Wcześniej informowałem, że w trzeciej edycji programu Bitwa na głosy, planowanej na wrzesień 2012, na pewno pojawi się dwoje członków zespołu Afromental, Andrzej Piaseczny, Robert Gawliński oraz Liber. Teraz mamy pełną listę gwiazd, które na 99% pojawią się w programie. 

Owe gwiazdy to:

  1. Andrzej Piaseczny – Kielce -> na 100%
  2. Beata Kozidrak – Lublin -> na 100%
  3. Robert Gawliński – Warszawa -> na 100%
  4. Afromental (Tomson i Baron) – Olsztyn -> na 100%
  5. Liber – Oborniki -> na 100%
  6. Dominika Gawęda – Bielsko Biała
  7. Jula – Łomża
  8. Piotr Rubik – Warszawa

Wciąż prowadzone są rozmowy negocjacyjne z Gawędą, Julą i Rubikiem, a na ich miejsce ‚wskoczyć’ mogą Marika, Reni Jusis oraz Krzysztof Krawczyk – to jednak póki co plotki.

A 25 lipca w najbliższą środę w Warszawie w Centrum Artystycznym “Sen Pszczoły” przy ul. Inżynierskiej 3 od 10:00 odbędzie się casting do zespołu Roberta Gawlińskiego. Natomiast na Facebooku Bajmu potwierdzono udział Beaty Kozidrak.

Tomson i Baron z Afromentalu przeprowadzili już casting w Olsztynie, co ciekawe w ich drużynie znalazła się Monika Urlik, uczestniczka programu The Voice of Poland (drużyna Nergala).

Natomiast 13 sierpnia na antenie TVP2 będzie miała premiera teledysku promującego nadchodzącą edycję programu, w której wezmą udział wszystkie gwiazdy tej edycji. W pierwszej gwiazdy wcieliły się w rolę „Gladiatorów”, w drugiej w „Gigantów”.

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Popularne

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.