Programy muzyczne w TV Bitwa na głosy Ostatnim trenerem Bitwy na głosy 3 zostaje Piotr Rubik! + Nowe informacje...

Ostatnim trenerem Bitwy na głosy 3 zostaje Piotr Rubik! + Nowe informacje na temat formuły programu

Poznaliśmy już siedmiu trenerów trzeciej edycji programu Bitwa na głosy, jednak cały czas tajemnicą pozostawało nazwisko ostatniego trenera. Dziś już wiemy, że będzie nim Piotr Rubik, który poprowadzi (drugą już) drużynę z Warszawy.

Casting do drużyny Piotra Rubika odbędzie się 25 sierpnia w Warszawie, w gmachu Telewizji Polskiej na Woronicza 17 (blok „B”) o godzinie 10:00. Będzie to już druga – po drużynie Roberta Gawlińskiego – drużyna z Warszawy.

Natomiast podczas ostatniego castingu w Kielcach do drużyny Andrzeja Piasecznego padł rekord wszystkich przeprowadzonych castingów w trzech edycjach programu. Na casting przybyło i zarejestrowało się aż 700 osób.

Jako iż w regulaminie zapisane jest, że każdy zespół musi być uformowany na 10 dni przed startem programu, potwierdzono już, że Bitwa Na Głosy 3 zagości na ekranach telewizyjnej Dwójki tydzień później – 8 września 2012 roku o 20:00. W 3. edycji dojdzie do kilku zmian w programie: zmianie ulegnie (po raz kolejny) panel ekspercki (prawdopodobnie wymieniona zostanie również Alicja Węgorzewska), a wśród innych zmian będą także nowa scenografia, odświeżona oprawa graficzna oraz nieco zmieniona formuła. Być może zostanie użyta nowość zastosowana w jednym z odcinków drugiej edycji: w każdym odcinku dwie drużyny, które dostały najmniejszą ilość głosów będą walczyć w dogrywce o przetrwanie, a o tym kto zostanie w programie, a kto odpadnie zadecydują widzowie.

Kto wygra cały program? Weź udział w sondzie na Facebooku!

* * *

Jednocześnie portale mniej lubi bardziej plotkarskie (raczej bardziej) i mniej lub bardziej wiarygodne (raczej mniej) podają stawki, jakie gwiazdy otrzymały za udział w całym programie. Oto lista, ale proszę traktować ją z przymróżniem oka.

  • Andrzej Piaseczny – 350 tys. złotych
  • Beata Kozidrak – 250 tys. złotych
  • Ewa Farna – 220 tys. złotych
  • Robert Gawliński – 200 tys. złotych
  • Piotr Rubik – 200 tys. złotych
  • Afromental – 150 tys. złotych (do podziału)
  • Liber – 100 tys. złotych
  • Jula – 70 tys. złotych

Razem wychodziłoby, że Dwójka na same gaże gwiazd wyda 1,5 miliona złotych. A plus jeszcze panel ekspercki i prowadzacy… Sporo.

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Popularne

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.