Dział NewsMam Talent!Programy muzyczne w TV

Ostatnie castingi w Mam Talent! za namiSzósty odcinek castingowy w Mam Talent! za nami. Pośród przeróżnych talentów, po raz kolejny znalazło się kilka muzycznych. 

Program rozpoczął się duetem dwóch chłopaków, gdzie jeden beatboxował, natomiast drugi tańczył break-dance’a. Jurorzy oczywiście byli na tak.

Później pojawiła się Izabela Zalewska-Ulatowska w przebraniu syreny. Odśpiewała ona Syrenią piosenkę, którą nie zachwyciła jurorów… jedynie Agnieszka Chylińska była na tak. Robert Kozyra i Małgosia Foremniak skrytykowali kobietę i byli na nie.

W programie pojawił się również mongolczyk, Bat-Erdene Nyamdavaa, który śpiewał… gardłem. Agnieszka i Małgosia byli na tak, jednak Robertowi się nie podobało. Dopiero, gdy Chylińska dołączyła do mongolczyka i zaśpiewała kawałek utworu Everybody Dance Now Kozyra powiedział tak.

Mieliśmy również krótki pokaz antytalentów m.in. Volkmara Munza prezentującego wiersza, Mateusza Kowalczyka śpiewającego rzewną balladę, pana który prezentował jakie dźwięki wydobywają samochody i małżeństwo z fretkami. Oczywiście jurorzy byli na nie przy każdym z tych „przypadków”.

W tym odcinku zaprezentował się również zespół Alebabki, który jedynie grał na instrumentach. Agnieszka była zachwycona, szczególnie perkusistką – i była na tak, Robert także. Małgosia zdecydowała się zagłosować na nie, ponieważ stwierdziła, że taki zespół nie łapie się w ryzy tego programu.

Kolejny artysta zdecydował się na repertuar Adele. Szesnastoletni Patryk Maślak wykonał utwór Turning Tables. Chylińska znów była zachwycona, ale tym razem wtórowali jej Kozyra i Foremniak. W tym odcinku nie zabrakło również talentów żeńskich.  17-letnia Aleksandra Kuśmider wykonała utwór Świat się pomylił Patrycji Markowskiej. Małgosia Foremniak popłakała się ze wzruszenia. Pozostałym jurorom również bardzo się podobało i cała trójka była na tak.

Co prawda tytuł tego niusa jest lekko przekłamaniem, bo za tydzień zobaczymy kilka ostatnich castingów, jednak to właśnie w kolejnym odcinku zobaczymy również obrady jurorów i wybór finałowej czterdziestki. Tak więc za dwa tygodnie czeka nas pierwszy program na żywo i występ pierwszej ósemki półfinalistów. Macie już swoich faworytów?

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.