Dział NewsMam Talent!Programy muzyczne w TV

Kolejny odcinek castingów w Mam Talent! za namiPiąty odcinek poszukiwań największych talentów w naszym kraju za nami. Odcinek ten był dosyć muzyczny, ponieważ było wielu śpiewaków, jeden zespół i jeden freestylowiec. 

Odcinek rozpoczął się właśnie od wspomnianego freestylowca, Zelbera MC. Poprosił on jurorów o trzy tematy o których on zafreestyluje. Agnieszka Chylińska poprosiła o „pieluchy”, Robert Kozyra o „seks”, a Małgosia Foremniak pojechała na maksa i zaproponowała „rzęsorka”. Pan Zelber MC nie wiedział czym owy rzęsorek jest i myślał, że to bakteria. Mimo wszystko jednak udało się i MC dostał 3 razy tak. A rzęsorek to takie stworzonko chomikowato-szczurowate.

Następnie mieliśmy do czynienia z zespołem MEM, który był dziwny, coś a la disco polo i rock. Jurorzy narzekali, jednak Agnieszka Chylińska dała zespołowi TAK. Pozostała dwójka była na nie, co oznacza, że zespół nie przeszedł dali.

W tym odcinku pojawiły się również trzy solistki. 8-letnia Kinga Skiba zaśpiewała serenadę Szuberta, 15-letnia Agata Dziarmagowska wykonała Nobody’s Perfect Jessie J w wersji akustycznej i w końcu 17-letnia Klaudia Gawor wykonała I’d Rather Be Blind Etty James. Cała trójka za każdym razem otrzymała 3xTak.

Jeszcze jednym śpiewakiem był polako-australijczyk Artur Świrad, który i śpiewał, i stepował. Jurorom bardziej się podobało stepowanie, chłopak jednak awansowa do kolejnego etapu.

Za tydzień… znów castingi. Myślałem, że w końcu poznamy finałową 40-tkę i za dwa tygodnie będzie pierwszy ćwierćfinał. Ale jednak nie, wciąż castingi.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.