Dział News Organek zagra we wrocławskim A2

Organek zagra we wrocławskim A2

Formacja Organek pod przewodnictwem charyzmatycznego Tomasza Organka nie przestaje koncertować. Zespół ogłosił kilka miast, do których przyjadą żeby zaprezentować swój materiał. Jednym z nich jest Wrocław, gdzie już 17 listopada zagrają w Centrum Koncertowym A2.

Grupa Organek swoją przygodę rozpoczęła w 2013 r. W skład zespołu wchodzi wokalista – Tomasz Organek, basista Adam Staszewski, perkusista Robert Markiewicz oraz klawiszowiec Tomasz Lewandowski.

Muzycy mają na swoim koncie dwie bardzo dobrze przyjęte płyty. Debiut zatytułowany Głupi na sklepowych półkach pojawił się w tym samym roku, w którym została założona grupa. Z kolei druga płyta, Czarna Madonna, na której znajdziemy hity takie jak Missisipi w ogniu czy Wiosna swoją premierę miała trzy lata później, w 2016 r.

Obecnie Panowie pracują nad nowym materiałem, jednak nie przestają koncertować. Lista miejsc, które odwiedzą tej jesieni stale się powiększa. Co ważne, już 17 listopada grupa wystąpi przed wrocławską publicznością w Centrum Koncertowym A2. Bramki zostaną otwarte o 18, zaś koncert rozpocznie się godzinę później. Czy usłyszymy premierowy materiał grupy we Wrocławiu? Miejmy taką nadzieje!

Bilety na to wydarzenie są nadal dostępne. Wejściówki w cenie 50 zł (przedsprzedaż) oraz 60 zł (w dniu koncertu) można nabyć w autoryzowanych salonach oraz za pośrednictwem internetu na stronie ticketclub.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=brCzJ7ygLY8
Aleksandra Żeleźnik
Lat 23, studentka. Miłośniczka dobrej muzyki. Słucha wszystkiego co wydaje jej się interesujące i godne uwagi. Fanka Adama Lamberta, Arctic Monkeys oraz Royal Blood.

Popularne