Dział News Organek wystąpi w Stodole!

Organek wystąpi w Stodole!

Sezon jesienno-zimowych koncertów klubowych zbliża Cię wielkimi krokami. Za nim idą kolejne ogłoszenia artystów, których zobaczymy w wielu miastach w Polsce. Warszawska Stodoła jak zwykle zapewnia nam sporą ilość koncertów. W tym roku nie zabraknie oczywiście występu grupy Organek!

Po wydaniu debiutanckiego albumu Głupi, który uzyskał status platynowej płyty, zespół wzniósł się na szczyty list w rozgłośniach radiowych i został nagrodzony wieloma nagrodami. Od tamtego czasu polska publiczność pokochała tą alternatywną wersję rockowej muzyki. Każda trasa koncertowa wiąże się z wyprzedanymi klubami, a na koncertach plenerowych pod sceną znajdziemy tłumy fanów.

W zeszłym roku ukazał się drugi studyjny krążek zespołu, zatytułowany Czarna Madonna, a sam Tomasz Organek został powołany do roli dyrektora muzycznego Orkiestry Męskiego Grania, którą pełni również w sezonie 2017.

16 grudnia grupa wystąpi na scenie warszawskiej Stodoły. Bilety dostępne są już w sprzedaży w cenach 55zł (stojące) 75zł (balkon). Po 25 listopada – 65zł (stojące) 85zł (balkon). Dostępne są w kasie klubu, a także na stronach: www.stodola.pl, www.eBilet.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl, www.Eventim.pl, www.TicketPro.pl

Popularne