Zespół Ørganek wziął udział w akcji na cześć 35-lecia zespołu T.Love. Z tej okazji do sieci trafił utwór Autobusy i tramwaje w ich wykonaniu.

Polska grupa Ørganek nagrała właśnie swoją wersję kompozycji Autobusy i tramwaje, pochodzącej z repertuaru zespołu T.Love. Wszystko to w ramach akcji T.Cover, która odbywa się z okazji 35-lecia działalności artystycznej T.Love.

W ciągu całego roku jubileuszu, każdego miesiąca wybrani artyści nagrywają swoje interpretacje piosenek formacji, chcąc tym samym zaznaczyć to, jak duże znaczenie miały one dla historii polskiej muzyki.

Zespół Ørganek to już trzeci artyści biorący udział w akcji. W poprzednich miesiącach swoje covery nagrali Miuosh oraz Ten Typ Mes.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy teledysk: Mateusz Grędziński – Obietnice
Następny artykułGorillaz dwukrotnie w Polsce!
Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.