Dział Wideo Nowy teledysk: Organek - Mississippi w ogniu

Nowy teledysk: Organek – Mississippi w ogniu

Zespół Organek, powołany do życia w 2013 roku przez jego lidera, autora tekstów i kompozycji, gitarzystę i wokalistę Tomasza Organka, ma dla nas nowy singiel.

Premierowe nagranie kapeli nosi tytuł Mississippi w ogniu. Oficjalna premiera kompozycji odbyła się 8 października 2016 roku w audycji Myśliwiecka 3/5/7 w Trójce. Utwór jest pierwszym singlem zapowiadającym drugi album zespołu.

Album Czarna Madonna do sprzedaży trafi 4 listopada 2016 roku nakładem wytwórni Mystic Records. Krążek jest następcą płyty Głupi, która ukazała się w 2014 roku.

Premierowe nagrania zespół Organek grać będzie podczas jesiennej trasy koncertowej. Grupa odwiedzić ma takie miasta jak Poznań, Zielona Góra, Łódź, Katowice i Kraków. Szczegóły trasy znajdziecie na Facebooku zespołu.

25 października odbyła się premiera klipu. Za jego reżyserię odpowiada Marta Kacprzak.

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Popularne