Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Open’er Festival 2016 ogłasza kolejnego zagranicznego artystę

Po tygodniu owocnych polskich ogłoszeń, organizatorzy gdyńskiego Open’er Festival ogłosili tym razem zagranicznego artystę. Do połowy kwietnia poznać mamy resztę artystów.

Open’er Festival to jeden z tych festiwali, który wyrobił sobie dużą renomę i rozpoznawalność w Polsce jak i w Europie. Co roku zaprasza na swoje sceny gwiazdy, które są najbardziej popularne, które po raz pierwszy raz przybywają do naszego kraju czy po prostu artystów, których warto poznać. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Do tej pory organizatorzy ujawnili następujące gwiazdy: Florence + the Machine (headliner) i Red Hot Chili Peppers (headliner),  Dawid Podsiadło, Wiz Khalifa, Beirut, Sigur Rós, Foals, CHVRCHES, Bastille, The 1975, Tame Impala, Caribou, At The Drive In, The Last Shadow Puppets, LSD Soundsystem Vince Staples, Kygo, M83, Mac DeMarco, Kurt Vile & The Violators, Grimes, Kortez, Małpa, Koldair, Stara Rzeka, Kroki, T’ien Lai, Rebeka, Łona i Weber oraz PJ Harvey. Dziś poinformowano, że line-up wzmocni:

 

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.