AlbumyDział NewsPremierowe utwory

OneRepublic i Logic w jednym utworze

Znalezione obrazy dla zapytania OneRepublic i LogicNa potrzeby soundtracku do drugiego sezonu hitowego serialu 13 Powodów OneRepublic oraz Logic połączyli swoje siły. Ostatnio do sieci trafił efekt współpracy muzyków.

Już osiemnastego maja ukaże się pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu 13 Powodów, za którego produkcję i dystrybucję odpowiada platforma Netflix. Kilka dni przed premierą ukazał się utwór Start Again, który powstał w wyniku długo zapowiadanej kolaboracji pop-rockowej grupy OneRepublic oraz rapera Logica. Kompozycja powstała na potrzeby ścieżki dźwiękowej do wspomnianego serialu. Oprócz duetu na soundtracku do drugiego sezony 13 powodów będziemy mogli usłyszeć m.in.: Selenę Gomez, Years & Years, Tears for Fears czy wspólny utwór Billie Eilish i Khalida.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Close