W tym tygodniu na podium Oficjalnej Listy Sprzedaży możemy ujrzeć wyłącznie wykonawców, których wydawnictwa pojawiają się pierwszy raz w zestawieniu. To teraz Dawid Kwiatkowski świeci największe triumfy ze swoim nowym albumem Pop&Roll.

Obok niego na podium znajduje składanka największych hitów Leszka Możdżera, która zatytułowana została Empik Jazz Club: Leszek Możdżer – The Very Best of. Trzecią pozycję zajmuje najnowsze wydawnictwo One Direction o tytule Four.

Oprócz wcześniej wspomnianych wydawnictw w zestawieniu po raz pierwszy pojawiają się takie płyty jak: Mela KotelukMigracje (4. pozycja), Natalia PrzybyszPrąd (11. pozycja), Maciej Maleńczuk & PsychodancingTęczowa Swasta (12. pozycja), DIOX HIFI7 sekund po śmierci (26. pozycja), NickelbackNo Fixed Address (36. pozycja), Muzyka filmowa – Bogowie (39. pozycja), Różni wykonawcy – Please Come Home for Christmas (48. pozycja), Różni wykonawcy – Agnieszka Osiecka – Sześć oceanów. Piosenki 1962 – 2013.

OLiS – 28. listopada 2014 roku

 1. Dawid Kwiatkowski – Pop&Roll [badge]Nowość[/badge]
 2. Leszek Możdżer – Empik Jazz Club: Leszek Możdżer – The Very Best of [badge]Nowość[/badge]
 3. One Direction – Four [badge]Nowość[/badge]
 4. Mela Koteluk – Migracje [badge]Nowość[/badge]
 5. Pink Floyd – The Endless River 
 6. Donatan/Cleo – Hiper Chimera
 7. Depeche Mode – Live in Berlin
 8. Indila – Mini World
 9. ZAZ – Paris
 10. Zuch Kazik – Zakażone piosenki
 11. Natalia Przybysz – Prąd [badge]Nowość[/badge]
 12. Maciej Maleńczuk & Psychodancing – Tęczowa Swasta [badge]Nowość[/badge]
 13. Różni wykonawcy – Marek Niedźwiecki – Muzyka Ciszy 2
 14. Michale Buble – Christmas
 15. Queen – Queen Forever
 16. U2 – Songs of Innocence
 17. Violetta – Gira Mi Cancion
 18. Fisz Emade Tworzywo – Mamut
 19. Różni wykonawcy – Wojciech Mann prezentuje: Nieprzeboje – Krok 1
 20. Różni wykonawcy – Męskie Granie 2014

 • Chyba jakaś nielegalna sprzedaż była w podstawówkach i gimnazjach, bo nie wierzę, że aż tyle tego szajsu się sprzedało…

 • Sandra Jędrowiak

  Dawid Kwiatkowski to jakiś fenomen, mało go w TV, w radio wcale, na koncertach ścisk i pisk, nie mówiąc o podpisywaniu płyt, a jego płyta po 24 godzinach przedsprzedaży osiąga status złotej płyty, jego profil na fb lubi 250tys fanów (dla porównania A.Piaseczny 72 tys, , Afromental 224 tys). Chyba z ciekawości przełącze dziś kanał na youtube na Dawida, wszak chce wiedzieć o kim młodzież rozmawia :P