Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzeniaX Factor Polska

Olga Barej opuściła 3. edycję X Factora!Dzisiaj odbył się drugi odcinek na żywo w polskiej, trzeciej edycji programu X Factor. Uczestnicy zmierzyli się w tygodniu rockowym. Jak sobie poradzili?

Odcinek otworzył występ Grzegorza Hyżego w kawałku Seven Nation Army, a zamknęła Klaudia Gawor przebojem Roxette – Listen to Your Heart. Mimo tygodnia rockowego nie przeszkodziło to Filipowi Mettlerowi wykonać Cry Me a River Justina Timberlake’a, a dziewczyny Aicha i Asteya zaśpiewały Toxic Britney Spears. Pełna lista występów tego odcinka przedstawia się następująco:

 1. Grzegorz Hyży – Seven Nation Army (The White Stripes)
 2. Filip Mettler – Cry Me a River (Justin Timberlake)
 3. Aicha/Asteya – Toxic (Britney Spears)
 4. Wojciech Ezzat – With a Little Help of My Friends (The Beatles)
 5. Maja Hyży – It’s My Life (No Doubt)
 6. Girls on Fire – Final Countdown (Europe)
 7. Olga Barej – Hedonism (Skunk Anansie)
 8. Klaudia Gawor – Listen to Your Heart (Roxette)

W Bottom 2 to znalazły się po raz drugi Aicha i Asteya, a także po raz pierwszy Olga Barej. Barej zaśpiewała w dogrywce Rescue Me, natomiast dziewczyny postawiły na One Day. Oczywiście Tatiana stanęła za swoimi podopiecznymi, Czesław za Olgą, a więc Kuba zdecydował. Program opuściła Olga Barej.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

15 Comments

 1. Co z rockiem ma wspólnego Britney i Justin? Kiepski odcinek. Maja zmasakrowała No Doubt, Olga zaśpiewała jakby siły nie miała, A&A fałszowały, Filip za bardzo wczuł się w Timberlake’a.

 2. Przepraszam bardzo, ale TVNowi należy się porządna edukacja muzyczna. Cieszyłem się, że odcinek tematyczny, rockowe przeboje. I co dostaje? Timberlake z dodaną na siłę partią gitary elektrycznej. NIE TEGO OCZEKIWAŁEM.

  Co do występów: dla mnie najgorsza właśnie była Olga Barej i pani Hyży, która kompletnie się nie sprawdziła w tej piosence. I to te dwie panie powinny stanąć w dogrywce. Najlepsze dla mnie natomiast były Klaudia i Girls on Fire (o matko, ten aranż był niezły :D)
  Pozostali uczestnicy ani ni to grzeją, ni to ziębią. Filip mnie wkurzył, że bardziej tańćzył, niż śpiewał, ale rozumiem, że wymóg produkcji. Pan Hyży zaśpiewał dobrze, ale jakoś ten występ nie zachował się w mojej pamięci.

  1. To był jeden z bardziej tragicznych odcinków przez wszystkie trzy edycje tego programu. Poziom był fatalny, a jak już Hyży (Maja) zaczęła mówić, że to nie jej utwór i tak dalej to waliło po oczach, że śpiewają to, co im narzucą, a nie to co chcą. W ogóle przez te wypowiedzi ta panna dużo straciła w moich oczach, bo wydała się taka niemiła i odpychająca. I miała minę „co ja tu robię, nie chcę tu być, zabierzcie mnie stąd”. To było koszmarne.

   1. O to, to, zgadzam się, że jest strasznie fałszywa.
    A co do wyboru piosenek: możliwe, że Kuba narzuca im utwory, albo po prostu jego podopieczni nie potrafią walczyć o swoje. Tatiana wprost powiedziała, że Girls on Fire uparł się utwór Europe i dopięły swego, więc widocznie mogą śpiewać, to co chcą.

 3. I hej, panie @unnami:disqus, Olga śpiewała Hedonism. Cóż za nieprofesjonalizm dziennikarski i nieznajomość świetnych utworów.
  Oczywiście żartuję, ale proszę o poprawienie. :)

  1. Powiem Ci, że nie wiedziałem co to za utwór, więc zasięgnąłem wiedzy z xfactor.tvn.pl, a tak było napisane Skin :) dopiero teraz patrzę, że poprawili. Zatem to oni wprowadzili mnie w błąd :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.