Dział News Ogłoszono nominacje do nagród iHeartRadio 2019. Na czele stawki Cardi B, Drake...

Ogłoszono nominacje do nagród iHeartRadio 2019. Na czele stawki Cardi B, Drake i Post Malone

Znalezione obrazy dla zapytania cardi b post malone

W połowie marca odbędzie się ceremonia rozdania nagród iHeartRadio 2019. Na największą liczbę statuetek mogą liczyć Cardi B, Drake i Post Malone.

Aż 13 nominacji, wliczając to występy gościnne otrzymała Cardi B do tegorocznych nagród iHeartRadio. Raperka ma szanse zdobyć wyróżnienia w kategoriach takich jak „Song of the Year”, „Female Artist of the Year” czy „Hip-Hop Artist of the Year”.

Amerykanka największe szanse ma na nagrodę w kategorii „Best Collaboration”, w której nominacje otrzymały w sumie trzy utwory z udziałem Cardi B. Oprócz hitu I Like It szansę na nagrodę mają także dwie inne kolaboracje raperki: remiks Finesse od Bruno Marsa oraz Girls Like You z repertuaru Maroon 5.

Kolejnymi artystami z największą liczbą nominacji są Drake (8 nominacji) oraz Post Malone (5 nominacji). Oprócz tego na więcej niż jedną nagrodę mają szanse między innymi Ariana Grande, Shawn Mendes czy Ed Sheeran.

Gala rozdania iHeartRadio 2019 odbędzie się 14 marca w położonym w Los Angeles Microsoft Theater. Pełna lista nominowanych znajduje się pod tym linkiem.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne