Światło dzienne ujrzał nowy singel niemieckiej wokalistki Oceany. Jednocześnie odbyła się również premiera teledysku do utworu.

Niemiecka piosenkarka i autorka piosenek Oceana poczęstowała swoich fanów nowym singlem, zatytułowanym Can’t Stop Thinking About You, który jest pierwszym jej wydawnictwem w tym roku.

Piosenka jest zapowiedzią trzeciego albumu studyjnego wokalistki, który ma zostać wydany jeszcze tego roku nakładem wytwórni Embassy of Music. Dyskografię artystki zamyka na razie płyta My House z 2012 roku.

Singel Can’t Stop Thinking About You został napisany przez Oceanę we współpracy z Michaelem Grahamem i Danielem Crooksem. Producentem nagrania jest Madizin.

Utwór ukazał się w serwisach cyfrowych 7 kwietnia. Tego samego dnia, na oficjalnym kanale wokalistki w serwisie YouTube, odbyła się premiera teledysku do piosenki.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy utwór: Tinie Tempah – Find Me
Następny artykułNowy utwór: Jack White – Battle Cry
Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.