Dział Wideo Obejrzyj Eurowizję raz jeszcze

Obejrzyj Eurowizję raz jeszcze

Nie mogliście pojawić się przed telewizorem w sobotni wieczór? A może chcecie raz jeszcze przeżyć eurowizyjne emocje? Organizatorzy tego muzycznego wydarzenia mają na to sposób. W sieci pojawił się pełen zapis imprezy.

63. konkurs piosenki Eurowizji odbył się w tym roku w Lizbonie (Portugalia). Finał miał miejsce 12 maja. Tegoroczną laureatką konkursu została Netta. Wokalistka reprezentowała Izrael. Jej zwycięska kompozycji zatytułowana została Toy. Drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno Cypr (Eleni Foureira Fuego) i Austria (Cesár Sampson Nobody but You). Polska nie zakwalifikowała się do finału. Finałową stawkę zamykały Finlandia (Saara Aalto Monsters) i Portugalia (Cláudia Pascoal O jardim).

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Najpopularniejsze (48h)