O piosence, którą odrzuciło 13 wokalistek, a i tak stała się wielkim przebojem

Znalezione obrazy dla zapytania zedd the middle tove lo demi lovato

Niejednokrotnie zdarza się tak, że dana piosenka jest proponowana komuś do zaśpiewania, ale ostatecznie nie ujrzała światła dziennego. Co jednak, gdy taką propozycję dostaje 13 wokalistek?

Historię piosenki Zedda, The Middle, przytacza magazyn Variety. Utwór co raz lepiej radzi sobie na listach przebojów, do tej pory dotarł też do piątego miejsca na liście Billboard Hot 100. Wokalnie Zedda wspiera młoda wokalistka Maren Morris.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że zanim doszło do nagrania utworu z Morris, piosenka trafiła do trzynastu różnych wokalistek. Według twórców utworu, a więc Zedda, Stefana Johnsona, Jordana Johnsona (duet Monsters & Strangerz) oraz twórczyni tekstu Sarah Aaron propozycję zaśpiewania The Middle otrzymało dwanaście wokalistek. Niedawno jako trzynasta pochwaliła się tym Charli XCX, która w tweecie wytłumaczyła, że jej wokal nie pasował do kompozycji.

Wśród artystek, które dostały propozycję zaśpiewania piosenki były na przykład Demi Lovato, Anne Marie i Camila Cabello. Lovato nagrała swoją wersję w maju 2017 roku i choć podobało jej się brzmienie, uznała, że piosenka jest zbyt popowa. Cabello nagrała również swój wokal, ale uznała, że utwór zagroziłby popularnością jej najpopularniejszej piosenki, Havanie.  Anne-Marie z kolei w listopadzie 2017 roku odmówiła współpracy ze względu na inną kolaborację z Marshmello, Friends. Propozycję otrzymały także Tove Lo, Bebe Rexha, Carly Rae Jepsen, Lauren Jauregui z Fifth Harmony, Bishop Briggs, Daya i Elle Kinge. 

4 Replies to “O piosence, którą odrzuciło 13 wokalistek, a i tak stała się wielkim przebojem”

  1. Chciałbym, żeby kiedyś zostały opublikowane te wszystkie nagrane wokale

  2. „Cabello nagrała również swój wokal, ale uznała, że utwór zagroziłby popularnością jej najpopularniejszej piosenki, Havanie.”
    Serio?? to one nie chcą aby kazda piosenka byla jeszcze wiekszym hitem?

Możliwość komentowania jest wyłączona.