Dział News Albumy Nowy singiel od Cleo

Nowy singiel od Cleo

Swoją premierę miał właśnie nowy singiel Cleo. Jest to pierwszy utwór promujący nadchodzący album wokalistki.

7 lutego, w samo południe światło dzienne ujrzał kawałek Łowcy Gwiazd. Jest to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Cleo. Równolegle z piosenką premierę miał również teledysk do utworu, w którym gościnnie pojawiły się Mamiko, Paula Tumala czy połykacz mieczy Krystian Minda. Jak twierdzi sama wokalista klip przestawia wizję

matriarchalnego post apokaliptycznego świata

Joanna Klepko, znana jako Cleo, swoją karierę rozpoczynała śpiewając w chórach gospel. Jednak prawdziwa sława przyszła dzięki współpracy z Donatanem. Duet reprezentował Polskę podczas Eurowizji w 2014 roku z bilingwalną wersją hitu My Słowianie. Producent i wokalistka razem także nagrali pełen gości album Hiper/Chimera. Jako solowa wokalistka Cleo wydała w 2016 płytę Bastet. Pochodzą z niej single single takie jak N-O-C, Na pół czy Wolę być.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Najpopularniejsze (48h)