Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Kiiara feat. Felix Snow – WhippinTęskniliście za Kiiarą? Amerykańska wokalistka niedawno powróciła w wielkim stylu i zaprezentowała nowy singiel, który powstał we współpracy z młodym Felixem Snow. Artystka kontynuuje promocję utworu i prezentuje do niego teledysk.

Jeszcze gorący utwór od Kiiary nosi tytuł Whippin. Premiera singla odbyła się 12 kwietnia 2017 r. podczas audycji Zane Lowe World Record’s w radiu Beats 1. Tego samego dnia kompozycja trafiła do serwisów streamingowych. Za stworzenie kompozycji odpowiada Felix Snow, który wyprodukował również lead singiel wokalistki – Gold. Piosenka ta odniosła największy sukces ze wszystkich singli Kiiary i wspięła się m.in. na 13. miejsce notowania Billboard Hot 100.

Klip do singla został opublikowany 9 maja 2017 r. na oficjalnym kanale YouTube wokalistki.

Piosenka Whippin to najprawdopodobniej pierwszy przedsmak debiutanckiego albumu wokalistki, który do sprzedaży ma trafić jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Atlantic Records i Warner Music Group.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.