Dział News Nowy projekt St. Vincent

Nowy projekt St. Vincent

Piosenkarka i multiinstrumentalistka, St. Vincent, zaangażowała się w kolejny projekt i stworzyła film ze swoją muzyką. Materiał jest prezentowany podczas tegorocznej edycji festiwalu Coachella.

St. Vincent to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych wokalistka oraz multiinstrumentalistka. Artystka ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych, a ostatni z nich, który nosi tytuł Masseduction, został wydany w październiku 2017 roku przez Loma Vista Records. Krążęk dotarł do 10. pozycji na Billboard Hot 200 i dzięki temu jest pierwszym albumem tej piosenkarki, który znalazł się w pierwszej dziesiątce zestawienia.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu Coachella, która odbywa się w dniach 13-22 kwietnia St. Vincent zaprezentowała film ze swoją muzyką pod tytułem Flatland: A Romance of Many Dimensions. Film jest adaptacją powstałej w 1884 roku powieści o tym samym tytule. Sprawdźcie zwiastun poniżej.

Kamil Kopka
21 lat, student UMK, początkujący polonista. Największa pasja - muzyka. Najbardziej zagłębiony w muzyce popularnej, lecz potrafiący odnaleźć coś dla siebie w każdym gatunku.

Popularne