Agnieszka Chylińska zapowiedziała nową płytę oraz trasę koncertową, która będzie ją promować. Sprawdźcie szczegóły!

null

Już 26 października ukaże się nowy album Agnieszki Chylińskiej pod tytułem Pink Punk. Na nadchodzącej płycie artystki znajdzie się 11 premierowych kompozycji, ponownie autorstwa Bartka Królika i Marka Piotrowskiego, odpowiedzialnych za dwa poprzednie wydawnictwa Agnieszki Chylińskiej.

W dniu premiery albumu wystartuje też ogólnopolska trasa koncertowa. Promocja płyty rozpocznie się premierowym koncertem w Zabrzu. W kolejnych miesiącach Agnieszka Chylińska wystąpi m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Toruniu, Warszawie czy Gdyni. Pełną rozpiskę prezentujemy niżej. Na każdym z koncertów będą organizowane spotkania artystki z fanami.

Agnieszka Chylińska w radiu RMF FM stwierdziła, że nadchodzący album jest nowym rozdziałem w jej karierze, nie zaś kontynuacją płyty Forever Child. Wkrótce odbędzie się premiera pierwszego singla promującego album, wraz z teledyskiem. 28 września ruszyła przedsprzedaż albumu.

Tracklista

 1. TBA
 2. TBA
 3. TBA
 4. TBA
 5. TBA
 6. TBA
 7. Tapeta
 8. Grinhed
 9. Psie życie
 10. Nerv
 11. Utopie

Na poprzedniej płycie „Forever Child” umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta „Pink Punk” to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie. Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można – mówi Agnieszka.

Wydawcą płyty i wyłącznym organizatorem trasy koncertowej Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management – firma TOP MANAGEMENT. Za dystrybucję i wsparcie odpowiada stały partner – wytwórnia Warner Music Poland.