AlbumyDział NewsInformacje ogólne

Nowy album Dawida KwiatkowskiegoJuż za kilka dni na półki sklepów muzycznych trafi najnowszy album Dawida Kwiatkowskiego.

Już 16 grudnia ukaże się najnowszy album Dawida Kwiatkowskiego. Czwarty studyjny album nosi tytuł Countdown. Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni My Music. Na 2-płytowym albumie znajdzie się 17 utworów piosenkarza.

Jest to bardzo osobisty album, chociaż tym razem pozwoliłem tę „osobistość” opisać innym osobom, nie tylko sobie. Nie chciałem nic pomiędzy, nie chciałem nic prostego, nie chciałem nic słodkiego. Napisaliśmy tę płytę nasiąknięci wieloma różnymi emocjami, w większości bardzo mocnymi chwilami z naszego życia. Naszego- mojego, mojego producenta i kilku innych Artystów, z którymi stworzyliśmy „Countdown”. I ten album taki właśnie jest- mocny i emocjonalny. Jak nasze życie. Poruszamy tu bardzo refleksyjnie tematy wielu twarzy miłości i jej, czasami, złych skutków. Mówimy wprost o tym, że życie zaskakuje, a my możemy je kierować w stronę, którą sobie sami wybierzemy. Niestety bardzo często skutki tych decyzji są tragiczne.
Myślę, że wiele osób po przesłuchaniu tej płyty dostanie kopa do działania, zwłaszcza że to bardzo taneczny krążek. – tak o swoim nadchodzącym albumie powiedział piosenkarz

Tags
Show More


Katarzyna Turowicz

Codziennie żonglująca słowami, wyłuskująca z nich treść. Kontakt: k8.turowicz@gmail.com IG: k.turowicz

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.