Dział News Albumy Nowy album Cheryl już wkrótce?

Nowy album Cheryl już wkrótce?

Po 4 latach od wydania ostatniego albumu studyjnego, Cheryl przerywa milczenie w sprawie jego następcy. Brytyjska wokalistka wyznała, że jej nowy krążek jest już prawie gotowy.

Choć prywatne życie Cheryl, a mianowicie rozstanie z Liamem Paynem, w ostatnim czasie nieco przyćmiło jej sprawy zawodowe, w najnowszym wywiadzie udzielonym tabloidowi The Sun, 35-letnia wokalistka postanowiła zdradzić kilka na informacji na temat następcy wydanego w 2014 roku krążka Only Human. Według doniesień, ma się on pojawić w sprzedaży jeszcze w tym roku, a prace nad nim dobiegają końca. Obecnie podejmowane są decyzje odnośnie wybrania pierwszego singla promującego nadchodzące wydawnictwo. Póki co, nie jest znana data jego premiery, ani tytuł.

[Album] Jest praktycznie ukończony. Na tym etapie decydujemy, która piosenka zostanie pierwszym singlem. (…) Nicola i ja napisałyśmy wspólnie każdy utwór. To świetne doświadczenie pracować z jednym z najlepszych przyjaciół. Jestem dumna z tego albumu i nie mogę się doczekać, aż ludzie usłyszą moją nową muzykę.

Popularne

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.