Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Nowe ogłoszenie Tauron Nowa Muzyka KatowiceNiecałe dwa miesiące dzielą nas od festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice. Organizatorzy ogłosili sześciu nowych gości, a wśród nich znajduje się amerykańska wokalistka – Cat Power. Zobaczcie kogo jeszcze nie zabraknie na lipcowym festiwalu.

Organizatorzy Tauron Nowa Muzyka Katowice ogłosili, że na festiwalu pojawią się również tacy artyści jak: Cat Power, zespół !!! (chkchkchk), oraz polscy wykonawcy – Kroki, SOTEI, Piernikowski oraz DEAS/AGIM. Impreza odbędzie się w dniach 6-9 lipca w Katowicach.

Cat Power – wokalistka, która na scenie alternatywnej od lat 90. !!! (chkchkchk) – wykrzykniki pochodzą z Kalifornii i od ponad 20 lat mieszają punk, funk i muzykę klubową. Polskie Kroki pod koniec 2016 wydały debiutancki album Stairs, a ich twórczość to muzyka elektroniczna połączona ze stylistyką soulu i indierocka, z elementami jazzu. Piernikowski współtworzy duet SYNY, a jego muzyka łączy punk, rap, noise, minimalizm i eksperymentalną elektronikę. Perkusyjne improwizacje i samplerowe eksperymenty to opis duetu SOTEI. Szósty gość – DEAS/AGIM to drugi polski duet, który pojawi się na festiwalu tworzy DEAS didżej i producent oraz AGIM weteran polskiej sceny alternatywnej.

Ceny karnetów na festiwal:
1-dniowy: 150zł
2-dniowy: 260zł
3-dniowy: 300zł

Wszystko odbędzie się w Katowicach w dniach 6-9 lipca 2017!

Tags
Show More


Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.