Po ogłoszeniu m.in. Norah Jones, Imagine Dragons, Alt-J czy Birdy, organizatorzy Colours of Ostrava postanowili w bieżącym tygodniu ujawnić kilka artystów, którzy wystąpią na mniejszej scenie.

Od poniedziałku poznajemy nazwiska wykonawców, których koncerty oglądać będziemy mogli na scenie Drive Stage na czeskim festiwalu. Wpis będzie aktualizowany.

Na pierwszy ogień poszła grupa The Carny Villains. Zespół pochodzi z Wielkiej Brytanii. W swoich utworach miksuje swing, ska i bałkański folk.

Aktualizacja

We wtorek do line upu dołączyła szkocka folkowa formacja Blazin’ Fiddles. Zespół działa od 1998 roku. Ma na koncie takie utwory jak Thursday Night, Eejit i The Cascade Set.

Aktualizacja

W środę do line upu dołączyła brytyjska formacja Ferocious Dog, opisująca swoją muzykę jako mix rocka, reggae i celtyckich brzmień.

Aktualizacja

W czwartek organizatorzy podzielili się informacją o koncercie Louis Berry – brytyjskiego wokalisty działającego od 2013 roku i wykonującego muzykę rock ‚n’ roll. Wśród swoich inspiracji artysta wymienia m.in. Johnny’ego Casha i Boba Dylana.

.