Derek Allen, który jest starszym wiceprezydentem w wytwórni Warner Music Group., zdradził w najnowszej rozmowie, że premiera najnowszego wydawnictwa Jess Glynne zaplanowana jest na jesień tego roku. Znamy miesiąc, w którym album trafi dokładnie do sprzedaży.

Premiera drugiego muzycznego dziecka Jess Glynne zaplanowana jest na jesień tego roku – wstępnie jest to wrzesień. Taką informacją podzielił się wiceprezydent wytwórni, pod której dywizjonem artystka wydaje muzykę. Nie wiadomo dokładnie w który piątek płyta trafi do sprzedaży i serwisów streamingowych, jak również nikt nie wie, jaki tytuł nosi nadchodzący krążek oraz ile znajdzie się na nim piosenek.

Derek Allen na łamach MusicWeek powiedział, że: „Rozpoczęliśmy promocję projektu z genialnym singlem, który dąży do tego, żeby powalić Was na kolana.” dodaje później: „Czujemy się pewni, że sprowadzimy ją z powrotem do przemysłu muzycznego z prawdziwym hukiem”.

Jak na razie wydawnictwo promuje singiel I’ll Be There, który artystka zaprezentowała w dniu na żywo w programie The Graham Norton Show. Kompozycja zadebiutowała na szesnastym miejscu notowania UK Charts.

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.
Poprzedni artykułKolejni artyści Orange Warsaw Festival
Następny artykułWspółpraca Drake’a i Paula Anki na horyzoncie