Norah Jones ogłosiła datę premiery swojego kolejnego albumu, który ukaże się na DVD i Blu-Ray. Sprawdźcie jaki projekt szykuje dla nas artystka. 

Najnowszy album amerykańskiej wokalistki i członkini zespołów The Little Willies i Puss n Boots ukaże się już za miesiąc. Projekt będzie nosił tytuł Live at Ronnie Scott’s, a jego premiera odbędzie się dokładnie 15 czerwca.

Album DVD i Blu-Ray jest zapisem intymnego występu w słynnym londyńskim klubie jazzowym Ronnie Scott’s. Artystka zagrała koncert wraz z perkusistą Brianem Bladem i basistą Christopherem Thomasem, prezentując podczas wysępu takie przeboje jak Flipside, czy Don’t Know Why.

Album zapowiada utwór And Then There Was You. Jego wykonanie na żywo z klubu Ronnie Scott’s możemy zobaczyć już dzisiaj.

Norah Jones przedstawiła się światu w 2002 roku albumem Come Away With Me. Artystka zdobyła aż 5 nagród Grammy. Norah współpracowała z rozmaitymi gwiazdami światowej muzyki artystami, takimi jak: Willie Nelson, Outkast, Herbie Hancock, Foo Fighters, czy Danger Mouse.

Patrycja Mucha
Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.
Poprzedni artykułMiguel zapowiada album całkowicie po hiszpańsku
Następny artykułPremiera trzeciej epki Jessie J