AlbumyCałe albumyDział News

Norah Jones zapowiada nowy albumNorah Jones ogłosiła datę premiery swojego kolejnego albumu, który ukaże się na DVD i Blu-Ray. Sprawdźcie jaki projekt szykuje dla nas artystka. 

Najnowszy album amerykańskiej wokalistki i członkini zespołów The Little Willies i Puss n Boots ukaże się już za miesiąc. Projekt będzie nosił tytuł Live at Ronnie Scott’s, a jego premiera odbędzie się dokładnie 15 czerwca.

Album DVD i Blu-Ray jest zapisem intymnego występu w słynnym londyńskim klubie jazzowym Ronnie Scott’s. Artystka zagrała koncert wraz z perkusistą Brianem Bladem i basistą Christopherem Thomasem, prezentując podczas wysępu takie przeboje jak Flipside, czy Don’t Know Why.

Album zapowiada utwór And Then There Was You. Jego wykonanie na żywo z klubu Ronnie Scott’s możemy zobaczyć już dzisiaj.

Norah Jones przedstawiła się światu w 2002 roku albumem Come Away With Me. Artystka zdobyła aż 5 nagród Grammy. Norah współpracowała z rozmaitymi gwiazdami światowej muzyki artystami, takimi jak: Willie Nelson, Outkast, Herbie Hancock, Foo Fighters, czy Danger Mouse.

Tags
Show More


Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close