Dział News Nocny Kochanek pierwszą gwiazdą "Piątków z Nową Muzyką" w 2019 roku

Nocny Kochanek pierwszą gwiazdą „Piątków z Nową Muzyką” w 2019 roku

Za nami pierwsza odsłona „Piątków z Nową Muzyką” w warszawskim Studio U22 w tym roku. Gośćmi tego wydarzenia była formacja Nocny Kochanek.  

Nocny Kochanek - Randka w ciemność
fot. Darek Kawka/ZPAV

Nowy rok w warszawskim Studio U22 otworzyło spotkanie z grupą Nocny Kochanek. 8 stycznia w ramach odbywającego się tam cyklu „Piątki z Nową Muzyką” z inicjatywy Związku Producentów Audio-Video formacja zaprezentowała swój najnowszy album. Płyta Randka w Ciemność swoją oficjalną premierę będzie miała dopiero 11 stycznia, jednak zaproszeni przedstawiciele branży muzycznej oraz fani zespołu mieli możliwość usłyszeć najnowszy materiał grupy przedpremierowo. Muzycy opowiedzieli też o inspiracjach stojących za ich najnowszym wydawnictwem, a także o innych aspektach związanych z pracą nad tym albumem.

Płyta pierwotnie miała się nazywać Randka w Ciemno, czyli tak, jak jeden z singli promujących wydawnictwo. W międzyczasie jednak spotkaliśmy się z Robertem Adlerem, czyli rysownikiem, który zajmuje się naszymi okładkami. To właśnie on zaproponował dodanie do tytułu liter „ść”, co świetnie sprawdziło się jako kolejna gra słowna – powiedział Krzysztof Sokołowski, wokalista Nocnego Kochanka.

Spotkanie z formacją Nocny Kochanek poprowadził Łukasz Wewiór.

Nocny Kochanek w U22
fot. Darek Kawka/ZPAV
Katarzyna Turowicz
Codziennie żonglująca słowami, wyłuskująca z nich treść. Kontakt: k8.turowicz@gmail.com IG: k.turowicz

Popularne