Dział News Albumy Nina Nesbitt z nową płytą w lutym

Nina Nesbitt z nową płytą w lutym

Brytyjska wokalistka Nina Nesbitt ku uciesze fanów w końcu zapowiedziała premierę swojego drugiego krążka. Nowa płyta ma pojawić się na początku przyszłego roku.

Nina Nesbitt, piosenkarka i kompozytorka, swego czasu dziewczyna Eda Sheerana, kończy pracę nad swoim drugim longplayem. Brytyjka ogłosiła, że wydawnictwo będzie nosić tytuł The Sun Will Come up, The Seasons Will Change, a jego premiera odbędzie się 1 lutego 2019 roku.

Na albumie znajdzie się trzynaście utworów, z czego poznaliśmy już trzy single promujące płytę: The Best You Had, Somebody Special oraz Loyal to Me. Longplay jest dostępny w preorderze.

The Sun Will Come Up, the Seasons Will Change to powrót Niny Nesbitt po pięciu latach z nowym albumem studyjnym. Debiutancki krążek artystki pt. Peroxide został wydany w lutym 2014 roku, był notowany na 11. miejscu na brytyjskiej liście sprzedaży.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.